امیرحسین ترکاشوند نویسنده کتابهای: حجاب شرعی در عصر پیامبر / نسخ سنگسار توسط اسلام

 

همان‏طور که در مطلب‏های مربوط به سنگسار به ویژه "دانلود تحقیق رجمِ سنگسار1" متذکر شدم علاوه بر گردآوری نقدهای فقها و محققان در کتاب در حال تدوین "رجمِ سنگسار"، همچنین خود نیز شروع به نگارش مقاله‏ای با همان رویکرد کردم. عنوان مقاله‏ی خودم را "نسخ سنگسار توسط اسلام" می‏گذارم و طیّ آن ثابت خواهم کرد که نه تنها چنین حکمی در اسلام تشریع نشده بلکه این حکمِ موجود در نزد پیشینیان، مورد نسخ اسلام قرار گرفته است!

طبق معمول، دلایلی که برای اثبات سخنم می‏آورم تماماً درون‏دینی و درون‏فقهی است.

گرچه در این روزها چندان فکرم متمرکز نیست ، شوق گذشته را ندارم و نیز گرمای تابستان و ضعف مفرطِ جسمانی، کارم را دشوار می‏کند امّا امیدوارم مقاله را تا چهل روز آینده یعنی تا پیش از آغاز پاییز 90 به اتمام برسانم.

                                          امیر ترکاشوند 90.05.21

خبر جدید: کتاب نسخ سنگسار توسط اسلام به نشانی زیر منتشر شد

http://baznegari.persianblog.ir/post/28از دوازدهم اردیبهشت 90 که اقدام به توزیع کتاب نمودم، تا اوّل مرداد جاری، تعداد 105 نسخه کتاب و حدود 700 سی‏دی در بین فضلای قم، محقّقان، علاقه‏مندان به تحقیقات دینی، دوستان و نیز تعدادی از شخصیّت‏ها عرضه کردم.

گفتنی است عدم صدور مجوّز نشر، نه تنها مانع دستیابی نویسنده به حقّ‏التألیف گردید بلکه در این مدّت بخشی از حقوق بازنشستگی خود را نیز صرف تهیّه‏ی کتاب و سی‏دی برای اهداء به عزیزان فوق‏الاشاره کردم؛ و از این‏که مشتاقان دریافت کتاب، بیش‏تر از اندوخته‏ی ماهانه‏ی اینجانب‏اند شرمنده‏ام.

در همین‏جا لازم می‏دانم از عزیزانی که به درخواست اینجانب پاسخ مثبت دادند و از انعکاس مطالب کتاب در رسانه‏ها و سایت‏ها پرهیز کردند تشکّر کنم