13- آمار توزیع کتاب و سی‏ دیِ "حجاب شرعی در عصر پیامبر" تا اوّل مرداد9

از دوازدهم اردیبهشت 90 که اقدام به توزیع کتاب نمودم، تا اوّل مرداد جاری، تعداد 105 نسخه کتاب و حدود 700 سی‏دی در بین فضلای قم، محقّقان، علاقه‏مندان به تحقیقات دینی، دوستان و نیز تعدادی از شخصیّت‏ها عرضه کردم.

گفتنی است عدم صدور مجوّز نشر، نه تنها مانع دستیابی نویسنده به حقّ‏التألیف گردید بلکه در این مدّت بخشی از حقوق بازنشستگی خود را نیز صرف تهیّه‏ی کتاب و سی‏دی برای اهداء به عزیزان فوق‏الاشاره کردم؛ و از این‏که مشتاقان دریافت کتاب، بیش‏تر از اندوخته‏ی ماهانه‏ی اینجانب‏اند شرمنده‏ام.

در همین‏جا لازم می‏دانم از عزیزانی که به درخواست اینجانب پاسخ مثبت دادند و از انعکاس مطالب کتاب در رسانه‏ها و سایت‏ها پرهیز کردند تشکّر کنم

/ 3 نظر / 40 بازدید
talabe

سلام آقای ترکاشوند کتابتون عالی بود. واقعا خسته نباشید. خواستم بدونم برای دفاتر مراجع هم فرستادید؟

بهار

من تازه شروع به خوندن کتابتون کردم. به نظر کتاب خوب و مستدلی میاد. میتونید شماره حسابی رو اعلام بفرمایید تا دوستانی که مایل هستن در نشر کتاب کمکتون کنن. مثلا من این کتاب رو از اینترنت دانلود کردم و میتونم هزینه ش رو بپردازم.

دکتر محمد شادی

سلام جناب ترکاشوند. کتابتان واقعا بسیار جالب و بنا بر تحقیقات کافی است.خداوند به شما پاداش این کار نیک ماندگار را میدهد. مدتها بود جسته و گریخته پیگیر مطالبی در مورد حجاب ابتدای اسلام و سنت پیامبر و بررسی اثرات مثبت و منفی اجباری بودن حجاب کامل در برخی کشورهای اسلامی بودم که ناگهان با این منبع آشنا شدم که خیلی کاملتر از تصوراتم بود. واقعا شادمان شدم . دعای خیر خوانندگان کتاب همیشه یاری دهنده شما خواهد بود .